Aynalı Sürgülü Portmanto

Portmantolar  evlerimiz için çok kullanışlı bir mobilya olup antrelerde önemli bir aksesuardır. Evlerimizin girişlerinde antrelerde mont kaban ayakkabıları koyabilmek için oldukça geniş bir yapıya sahip olup içinde raf sistemi bulunmaktadır ayrıca en önemli fonksiyonlarından bir tanesi de ayna olmasıdır. Sürgü sistemi ile çekmece derdinden yer kaplama derdinten kurtulup ayna sistemi ile de vlerden çıkınca kendilerine bakmak için oldukça önemlidir. Yeni sezon ürünlerde en çok kullanılan aynalı sürgülü portmanto modelleri ni sizlerde tercih edebilir, evlerinizi güzelleştirebilirsiniz.

Ayrıca sadece aynalı ve sürgülü modeli olsun istemiyor iseniz sizler diğer konumuz olan ” Vestiyer ve Portmanto Modelleri ” adlı konumuza göz atabilirsiniz. Farklı çeşitler içinde düşüncenize yer edilebilir. Mobilya mağazarından çeşitlerine göz atabilirsiniz. Eğer belirli bir markaya sahip olsun benim marka takıntım var diyor iseniz sitemizden ” İstikbal Portmanto Modelleri ” konumuza da göz atabilirsiniz.

Aynali Sürgülü Portmanto Modelleri resimleri büyük Halı için resimlerin üzerine tıklayınız…


Sizlerde İkea ve Tekzen gibi mağazalara uğrayıp kampanyalarından faydanabilirsiniz yada istikbal, bellona, ipek gibi mağazalarına uğrayıp ayrıntılı çeşitlere göz atabilirsiniz. Fiyatları modeline göre değişmekte olup 200 tl ile 700 tl arasında büyüklüğüne göre değişmektedir.

Benzer Konularımıza ve Mobilya Modelleri'ne Göz Atın..

Sudan Etkilenmeyen Parke Modelleri
Evlerimizde yerlerimiz çok önemlidir, mobilyaları ...
Ranza Modelleri
En iyi ve en yeni kullanışlı ahşap ranzalar ve  de...
Kristal Avize Modelleri
Evlerimizde salonlarda oturma odalarında yatak oda...

Leave a Reply