Mutfak Dolabı Modelleri 4

Mutfaklar hayatımızın vazgeçilmez yerlerinden biridir. Evlerimizde en çok zaman geçirdiğimiz yerlerden biri mutfak olduğundan dolayı mutfak dolaplarına ve mutfak dekorasyonuna çok önem veririz. Mutfaklarda modernlik ve sadelik en önemli önerilerden birisidir. Mutfak modelleri sade, amerikan tipi, italyan tipi, L tipi mutfaklar şeklinde tarzlar bulunmaktadır. Sadece bunlara göre değil, sizlerde aklınıza göre mutfaklarınızı dekor edebilir, dizayn edebilirsiniz.
ahşap mutfak dolapları
Mutfak dolabı yaptırmak istiyor iseniz sadece hazır mutfakların yanı sıra kendinizde mutfak dolabı dekor firmalarına göre istediğiniz şekli yaptırabilirsiniz. Mutfağınıza uygun en ve boyutlara göre 3d şekilde mutfak dolabı çizimleri yapıp sizlere istediğinizi sunabilirler. Genellikle hazır dolapların daha ucuz olmasına rağmen mutfağınızın ölcüsüne gerek duymadan her türlü dolabı sizler mutfaklarınıza uydurabilirsiniz.
amerikan tarzı mutfak dolapları
Mutfak dolaplarına baktıktan sonra ” Mutfak Dekorasyon Önerileri ” konumuza da bakarak, daha detaylı bir şekilde aklınızda daha iyi bir mutfak şekillenebilir.
modern mutfak dolapları
italyan tarzı mutfak dolapları
düz mutfak dolapları

Benzer Konularımıza ve Mobilya Modelleri'ne Göz Atın..

Mutfak Masası Modelleri
Mutfak masaları en modern ve şık modelleri ile bu ...
Mutfak Tabüre ve Sandalyeleri
Mutfaklarımızda masalarımıza en güzel modern ve şı...
2015 Yemek Odası Takımları
Yemek odası takımları 2015 yılında diğer mobilya ü...

4 thoughts on “Mutfak Dolabı Modelleri

  1. Geribildirim: Mutfak Dekorasyon Önerileri ← Mobilya Modelleri - Mobilya Dekorasyon

  2. Yorum Yap! büşra Kas 12, 2012 20:30

    gerçekten çok güzel mutfak modelleri var ama mutfak dolaplarına ve boyutune göre fiyatları değişmekte. geçen yaz kardeşim 6.000 tl ye yaptırdı ama gerçekten çok güzel oldu. Bir mutfak mobilyacısına yaptırdı sanırım dolabın kapakları yurt dışından ithal geliyormuş ondan pahalı oluyormuş. Bakalım bende yaptıracağım nasipse.

  3. Geribildirim: Fransız Mutfak Dekorasyon Modelleri ← Mobilya Modelleri - Mobilya Dekorasyon

  4. Yorum Yap! özlem Haz 5, 2013 12:38

    Ben de ilk fotograftaki gibi yaptiriyorum. İlave olarak antreye 2 dolap ve antre-mutfak parke olacak. Hepsi 4000 tl. Membranin m2 fiyati 250.00den yqptiriyorum. Ayni dolaba m2 400.00 diyenler var. İyice arastirin.

Leave a Reply