Yatak Başlıkları 1

Yatak odalarımızın dekorasyonuna çok önem veririr, yorgunluğumuzu attığımız, dinlenip uyuduğumuz zaman geçirdiğimiz yerlerdir yatak odaları. Yatak odalarında değişiklik istiyor, yataklarınıza modernlik katmak istiyor iseniz sıradan yatak başlıkları yerine birbirinden güzel yatağınıza uygun yatak başlıklarını tercih edebilir, bir yatak odasında değilde kral odasında kalıyormuşcasına hava ve modernlik katmak istiyor iseniz bu konu tam sizlere göre. Sizlerde yataklarının başlıklarını ve komidinlerinizi ahşap modern farklı dekoratif uygulamalar yaparak yatak odalarınıza şıklık katabilirsiniz.İsterseniz ” istikbal yatak odası takımı ” konumuza bakabilir yada daha değişik tasarımlar istiyor iseniz ” italyan tasarım yatak modelleri ” ne göz atabilirsiniz. Aşağıdaki resim galerimizde sizlere örnek olarak modern ve lüks yatak başlıklarını seçtik sizlerde zevgikinize göre birbirinden güzel uygulamalar yapabilir, lüks bir hava katabilirsiniz. Resimleri ayrıntılı görmek ve büyültmek için üzerine tıklayınız.

Aslında yatak odalarında şu sıralar modern yatak başlıkları üretilsede sizin yatak odanız yeni değil ise yatak başlıkları ile güzel ve yeni hava hatabilirsiniz. Ahşaptan ve vernikten daha güzel oymalı desenler yaptırabilir, ışıklandırma sistemi ile ayrı bir hava katabilirsiniz. Şuanda moda olarak beyaz desenli lüks hava hatan yatak başlıkları ile ahşap ve ahşap renginde kahverengi yatak başları modadır. Sizlerde yukarıdaki galeri resimlerimize bakarak örnek alabilirsiniz.

Benzer Konularımıza ve Mobilya Modelleri'ne Göz Atın..

Brillant Perde Modelleri
Türkiye'de 1960 lı yıllarda Ankara'da kurulmuş ola...
Şömine Modelleri
Salon Şömineler modaya yeniden çıktı. Yapılan yeni...
Asma Tavan Modelleri
Evlerimizde en çok dikkat çeken yerlerden biri de ...

One comment on “Yatak Başlıkları

  1. Yorum Yap! müzeyyen Kas 23, 2012 14:56

    bende geçenlerde istikbal, bellona gibi marka mağazalarına baktım ancak beğendiğimi bulamadım, hazır istediğinizi bulmak çok zor olsa gerek. Yataş yatak başlıklarına baktım biraz beğendim gibi ama sonradan vazgeçip kendi yatak boyutuma göre ve odama göre yaptırmaya karar verdim. Bir mobilyacı ile anlaşıp 200 liraya çok büyük olmasada singer ve suni deriden güzel bir yatak başlığı yaptırdım. çok beğendim sizlerde yorurumu dikkate alıp kendi zevginize göre yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply